sobota, 23 listopada 2013

Witam ponownie po BAAAAAAAAAAAAAAARDZO długiej przerwie. Wbrew pozorom nie zapomniałam o blogu, wręcz przeciwnie, często myślałam o tym, kiedy napiszę dawno zaplanowaną notkę. Nie "wypaliłam się lalkowo". Wiele blogów dało sobie ostatnio spokój, ale zapewniam was, że posty jezcze będą.
 
Moja lalkowa rodzina spowdziew się powiększenia, zamierzam zrobić Rosalie przytulny pokój, zrobić coś z wigiem by zainstalować obitsu, i życie toczy się dalej.  
 
Na dzisiaj będzie notka poniekąd dziwna. Na pierwszy rzut oka wydaje się normalna, jednakże po chcili dojdziesz to wniosku, że to chyba nie ta pora roku na zdjęciach. Tak, ta sesyjka została cyknięta w sierpniu, czy od tej chwili minął szmat czasu. I nie będę obiecywać czętszych postów, bo na pewno się nie wywiąże. Jestem zawalona pracą i nie wim jak znalazłam czas na ten mini-post.

A oto owe archiwalne zdjęcia:

 
;*

6 komentarzy:

 1. Fajnie, że wracasz, a zdjęcia bardzo ładne ;-)
  http://qkajusia-pullip.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. nareszcie jesteś! :)
  super zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo się cieszę, że wróciłaś :) Bluza jest bardzo słodka ;)
  Eryka (Herbaciane Poddasze blog)

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne zdjęcia jak będziesz miała czas wejdz na mojego bloga
  celinkowa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Tu Kurosan z pingera. Powinnaś zostać fotografem ♡.♡ Pięknie ustawiasz lalkę.

  OdpowiedzUsuń

Komentujcie ile wlezie, jeśli chcecie na coś zwrócić uwagę, nie wahajcie się. Każdy może komentować, nawet jeśli nie ma konta Google. Nie musicie też przechodzić "testu obrazkowego". Pamiętajcie tylko o dobrym wychowaniu, obraźliwe komentarze nie są tu mile widziane.